ASORTYMENT SHIMANO – JUŻ W INFINITYCARP.PL Leave a comment

W sklepie wędkarskim InfinityCarp.pl od 10 stycznia możecie zakupić cały asortyment wędkarski jaki proponuje marka Shimano!

Kołowrotki karpiowe i spiningowe / Wędki / Żyłki / Plecionki / Odzież i obuwie wędkarskie / Obuwie do brodzenia / Akcesoria / Okulary / Wszystkie części zapasowe. Jeśli coś nie jest wystawione zapraszamy do składania zapytań o dostępność pewnych artykułów oraz części.

 

Produkty będą się pokazywać partiami codziennie na naszej stronie.

Trochę o tym co proponuje marka Shimano w wędkarstwie:

Marka Shimano to synonim wielkiej precyzji, niezawodności oraz wprowadzania na rynek innowacji wędkarskich. Kołowrotki z serii Shimano Ultegra, Power Aero, Technium są znane na całym świecie i doceniane jako jedne z najlepszych na rynku karpiowym. Kolejną częścią produktów jakie proponuje marka Shimano są wędziska karpiowe a mianowicie poczynając od serii wędek ekonomicznych jak TRIBAL TX1, TX2 przez kije o lepszych parametrach jak TX4, TX5 oraz najlepsze modele jak TX7 oraz TX9. Warto wspomnieć też o żyłkach karpiowych o nazwie Shimano Technium, które na stałe przyjęły się już w Polsce i są stosowane przez tysiące wędkarzy. Od niedawna możemy też stosować przynęty naturalne jak kulki proteinowe Shimano Tribal Isolate, pelety, kulki pływające pop-up oraz wszelkiego rodzaju atraktory. 

Propozycje produktów od InfinityCarp.pl:

Co my możemy powiedzieć o marce Shimano?

Naszym zdaniem jest tylko kilka marek, które potrafią projektować i produkować solidne kołowrotki karpiowe… Między nimi oczywiście są kołowrotki Shimano i to w ścisłej czołówce. Nasi team’owicze korzystają na codziennych zasiadkach z Ultegra Ci4 XTC 14000 oraz Ultegra XTD 14000 i po wielu odbytych wyprawach zdanie na ich temat jest jedno.. Bardzo dobry sprzęt za rozsądne pieniądze, który nigdy cię nie zawiedzie. Rozwiązania technologiczne podczas holu ryb na tych sprzętach jest nie do opisania. Porównalibyśmy to do jazdy Mercedesem. Pozdrawiamy i zachęcamy do zakupu sprzętu Shimano. Na prawdę warto.

 

Shimano a inne branże:

Markę Shimano znamy nie tylko z wędkarstwa karpiowego, morskiego, spinningowego. Shimano produkuje także części rowerowe, snowboardowe oraz wiele wiele innych a we wszystkich kojarzona jest z najlepszą jakością. To zdecydowanie oznacza, że możemy jej zaufać.

Autor: Łukasz Boryka

Dodaj komentarz

Translate »