FORGE TACKLE – Nowa marka karpiowa, świetna jakość, niska cena! Leave a comment

Jeszcze przed otrzymaniem pierwszych produktów Forge Tackle na testy musimy przyznać, że nie liczyliśmy na nic specjalnego a przedział cenowy nie sugerował, że spotkamy się z czymś wybitnej jakości. Ku naszemu zdziwieniu funkcjonalne rozwiązania zastosowanie w systemach biwakowych oraz akcesoriach wspomagających karpiowanie są wyjątkowo innowacyjne, a jakość wszystkich materiałów zastosowanych do produkcji tych sprzętów zasługuje na ogromną pochwałę bo z czystym sumieniem można powiedzieć, że dorównują drogim wędkarskim markom premium.

Jaki produkt Forge Tackle nam się spodobał najbardziej?

Szczególnie spodobały nam się elastyczne, wodoodporne torby, które możemy wykorzystać praktycznie do wszystkiego podczas naszych zasiadek. Utrzymywanie czystości, wielkość transportu, pełna wodoodporność, wytrzymałość oraz wielofunkcyjność to tylko część cech jakie mogą zaproponować profesjonalnemu łowcy karpi. Wykonane są z tworzywa EVA o grubości 1mm.

W ofercie znajdziemy też klasyczne torby materiałowe wykonane z poliestru typu rap-stop 600D, solidnymi zamkami oraz wzmacnianym dnie. Dodatkowo bardzo ciekawe karpiowe serie podbieraków, pływaków, mat, luf do wędzisk, pokrowców, wiaderek elastycznych oraz worków karpiowych.

W naszym sklepie karpiowym InfinityCarp.pl nie mogło zabraknąć tak ciekawej i nowej na Polskim rynku propozycji sprzętu wędkarskiego jaką jest Forge Tackle. Zapraszamy do zakupów bo WARTO !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *