GENESIS CARP – Kulki proteinowe, pellety, pop-up’y, dipy, zalewy, ziarna, akcesoria karpiowe. Leave a comment

Chcielibyśmy Wam przedstawić działalności firmy Genesis Carp czyli Polskiego producenta przynęt, zanęt, akcesoriów wędkarskich oraz odzieży.
Od kilku lat można powiedzieć, że jest najbardziej rozpoznawalną marką w Polsce i spotyka się z bardzo dobrymi opiniami wędkarzy.
Chyba nie ma w Polsce wędkarza, który nie słyszał o produktach marki Genesis Carp a na pewno zdecydowana większość posiada je w swojej torbie.


W naszym sklepie kupisz produkty Genesis Carp

Jako autoryzowany sklep z produktami Genesis Carp znajdziecie u nas wszystkie produkty jakie dostępne są na rynku. Oczywiście w najlepszej cenie!
Ilość produktów Genesis Carp oraz ich różnorodność jest na prawdę imponująca bo w tym momencie na sklepie znajdziecie prawie 850 produktów w stałej sprzedaży.

 

Kulki proteinowe – Hakowe, pop-upy, waftersy, method.

W obecnej chwili kulki proteinowe to najbardziej popularna na świecie przynęta wędkarska na karpie i amury. Genesis Carp przygotował ofertę kilkudziesięciu smaków, które zdecydowanie sprawdzają się w Polskich realiach wędkarstwa karpiowego. Z głównych serii kulek proteinowych zanętowych możemy wyszczególnić serie Economy Line, Perfect Line, Monster Carp.

Z polecanych zapachów/smaków według nas koniecznie wymienić trzeba: Sweet Rainbow, Garlic Squid Spice, Bloodworm, Czaki, Pikantna Kiełbasa, Kill Punch, Kill Punch Brasil, Spice Bee Honey, Black Halibut, Truskawka, Spice Tuna, Mocarny Kryl, Genesis Secret. Większość kulek proteinowych zanętowych pakowanych jest w 1kg bezpieczne opakowania dzięki, którym przynęty są zawsze świeże i aromatyczne.

Kulki hakowe sprzedawane są w opakowaniach 250ml. Najpopularniejsze rozmiary kulek proteinowych Genesis Carp to 10mm, 15mm, 20mm oraz 24mm. Na waszą uwagę z pewnością zasługują także Pop-upy z serii Wormball a dokładniej to popki, które oblepione są dodatkowo suszonymi larwami ochotek. Wormballe sprzedawane są w rozmiarach 8mm oraz 11mm i świetnie sprawdzają się jako przynęty method-federowe lub po prostu jako podbijanie przynęt typowo karpiowych. Najciekawsze zapachy? polecamy Czosnek, Skisłe Masło oraz Ananas.

 

Ogromny wybór peletów zanętowych i hakowych.

Pellety to kolejna ogromna część rynku wędkarstwa karpiowego więc nie mogło ich także zabraknąć w ofercie Genesis Carp.
Podstawowe rozmiary jakie możemy zakupić to 2mm, 4mm, 10mm, 18mm, 20mm, 24mm, 30mm. W zależności od potrzeb w ofercie znajdziemy pelety szybko rozpuszczalne i te bardziej zbite, które wytrzymają w wodzie znacznie dłużej. Ciekawe zapachy to Orzech Tygrysi, Halibut, Red Halibut, Monster Crab, Sweet Rainbow, Morwa, Ananas, Kukurydza, Czaki, Truskawka.

Korzystamy z peletów Genesis Carp na naszych zasiadkach i świetnie spełniają swoją rolę. Najczęściej dosypujemy je do głównej mieszanki zanętowej łącznie z kulkami proteinowymi z serii Economy Line by być pewnym, że zanęcone miejsce będzie pracowało od samego początku przez długie godziny. Pelety w zależności od ich rozmiaru zaczną rozpuszczać się jako pierwsze poczynając od najmniejszego przekroju, a dopiero na samym końcu zaczną pracować kulki proteinowe.

Jeśli lubimy łowić na pelety haczykowe z pewnością sprawdźmy serię Hook Pellet,

Jakość peletów jakie proponuje marka Genesis Carp jest na bardzo wysokim poziomie ich właściwości odżywcze oraz naturalne atraktory i aromaty to coś co z pewnością docenią karpie z każdego łowiska w Polsce.

Pakowane są w opakowania 1kg lub 5kg.

 

Akcesoria karpiowe czyli najpotrzebniejsze elementy naszych zestawów wędkarskich.

Poczynając od krętlików szybkiej wymiany Quick Change Swivels, pozycjonery Line-Aligner,  stopery do kulek proteinowych, bardzo mocne teflonowe Haki karpiowe, Haki do Chod RIGwkrętki do przynęt, standardowe krętliki, rurki termokurczliwe, gumki antysplątaniowe do przyponów,stopery dociążające, gotowe przypony karpiowew bardzo niskich cenach,ringi staloweoraz wiele innych potrzebnych akcesoriów, których tak potrzebujemy na naszych zasiadkach.

 


Dipy, zalewy, liquidy, flavoury, płynne pokarmy.

Wybór znów jest bardzo duży do czynienia mamy z wszystkimi nutami smakowo/zapachowymi jak w przypadku kulek proteinowych oraz pelletów. Dzięki tym płynnym pysznością możemy dodatkowo wzbogacić nasze mieszanki zanętowe, dopalić kulki proteinowe i pelety a także dip’ować nasze przynęty. Warto zwrócić uwagę na serię SMOKE DIP, która oprócz wartości zapachowych i smakowych generuje jeszcze smużenie Fluo naszej przynęty co pozwoli zwabić wszystkie ciekawskie ryby.  Stosując pełną gamę produktów czyli działając na węch, wzrok i smak łowionych karpi i amurów jesteśmy przekonani, że wasze efekty wędkarskie będą zdecydowanie lepsze!

 

Method Feeder czyli coraz bardziej popularna technika połowu.

Na naszym sklepie znajdziecie oczywiście też wszystkie rodzaje produktów dedykowanych specjalnie do tzw. method’y. Małe popki, mikropellety, niewielkie tonące kulki oraz wiele więcej.
Sami często korzystamy z tego rodzaju wędkowania, gdy chcemy uzyskać delikatne punktowo nęcone zestawy co często okazuje się strzałem w dziesiątkę. Nasza wyprawa na Uroczysko Karpiowe w sezonie zimowym zaowocowała pięknymi karpiami 15kg+ wyciągniętymi właśnie na Method Feeder… niewielkie przynęty pop-up w których zdecydowanie najlepiej sprawdził się Garlic Squid Spice to perfekcyjny plan na zimowe miesiące i delikatne anemiczne brania karpi.

 

Genesis Carp – Corn Crunch – czyli prasowane płatki kukurydzy!

Wyjątkowa przynęta, która na dobre została włączona do naszego arsenału karpiowego. Przetworzone ziarna kukurydzy i dodatkowo prasowane nadają się idealnie do nęcenia łowiska. Nie są tak sycące jak pełne ziarna i dodatkowo dużo łatwiej je dopalić dodatkowymi atraktorami. Płatki Genesis Carp – Corn Crunch oczywiście toną samoczynnie bez dodatkowego namaczania a po ich solidnym namoczeniu możliwe jest formowanie z nich kul. Cena jest wyjątkowo atrakcyjna dlatego czasami po prostu nie gotujemy kukurydzy i sypiemy do wody samymi Corn Crunchami. Wydaje nam się jednak, że najlepsze efekty daje jako dopełnienie mieszanki lub w zimniejszych miesiącach jako delikatniejsza mieszanka.

Autor artykułu: Daniel Kurzyński “Techniczny”

Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) przedstawione w sklepie InfinityCarp.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.

Dodaj komentarz

KUP TERAZ Z RABATEM!
Ktoś właśnie zakupił lub zalicytował produkt:

INFINITY SEED'Z - MIX 1,8 kg (Kukurydza + konopia + rzepik) - Gotowe ziarno!

KUP TERAZ Z RABATEM!
Ktoś właśnie zakupił lub zalicytował produkt:

KORDA Bait Floss - KBF!

KUP TERAZ Z RABATEM!
Ktoś właśnie zakupił lub zalicytował produkt:

Nash Titan T1 Camo Pro Overwrap - T4235!

KUP TERAZ Z RABATEM!
Ktoś właśnie zakupił lub zalicytował produkt:

KORDA Tackle Box - KBOX6!

KUP TERAZ Z RABATEM!
Ktoś właśnie zakupił lub zalicytował produkt:

Nash Scope Shrink 9ft 3.5lb - T1755!

Translate »