Massive Baits – Special Boilies – Wyjątkowej jakości łowne przynęty! Leave a comment

Massive Baits to polska marka, która swoją działalność rozpoczęła w 2009 roku i obecnie jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem w segmencie wędkarstwa karpiowego. Powstała z pasji i zamiłowania do wędkarstwa, a celem biznesowym było stworzenie wyjątkowych, zawsze świeżych i unikatowych zanęt. Firma zajmuje się produkcją wysokiej jakości przynęt karpiowych, takich jak: kulki proteinowe, pellety, liquidy, mieszanki bazowe, komponenty i wiele innych… Wszystkie receptury są komponowane przez założyciela Firmy i tworzone w Polsce, dzięki czemu klient otrzymuje zawsze unikatowy i dokładnie wyselekcjonowany produkt.

Kulki proteinowe BOLSENA SQUID mają najbardziej skomplikowaną recepturę z wszystkich produktów.

Powstała specjalnie na Mistrzostwa Swiata WCC Bolsena już w 2012 roku i już wtedy na tą przynętę łowiono piękne karpie. Kompozycja Massive Baits ma ponad 40 składników w recepturze. Bogata w białko, aminokwasy, najlepsze oleje rybne oraz extrakty płynne i proszkowe. Charakteryzuje się dobrą strukturą i świetnie pracuje w wodzie dzięki frakcjom z mączki rakowej oraz z orzechów tygrysich. Jeśli potrzebujesz najlepszej przynęty na rynku wybierz Bolsena Squid!

mączka Red Crayfish
mączka PRE-Digest

mączka LT94
maczka Pacific Squid
– mączka tygrysia
Robin Red (Haith’s)
– Pacific Squid Liver
– Amino Yeast – Betain HCl
– Salmon Protein Hydrolisate
– Tuna Oil
GLM Extract
Anchovy Extract

Sprawdzona i doceniana przynęta na całym świecie. Zdecydowanie rekomendujemy ten aromat, który sprawdza się idealnie przez cały rok na naszych karpiowych zasiadkach.

Massive Baits -BOLSENA SQUID

W tej serii znajdziemy: Kulki proteinowe, Hardons’y, Pop-Up, Flavour, Dip/Glug, StickMix, Mixy bazowe, Pellet.


Bolsena Squid FLEJVA100ml

Skoncentrowany aromat, który napełni twoje przynęty zapachem Bolsena Squid. Wyjątkowy zapach zachęci dom brań nawet najbardziej wybredne karpie.

Można nim aromatyzować swoje mixy lub po prostu dodawać jako skoncentrowany zapach do kulek i pelletu.

Bolsena Squid AMINO GLUG 300ml

Massive Baits – SPECIAL AMINO GLUG – Bolsena Squid-  to coś więcej niż DIP!!! Amino Glug służą do zewnętrznego aromatyzowania kulek, pelletów, ziaren i innych przynęt karpiowych.

Mocno skoncentrowane substancje, Robin Red, AMINOKWASY, extrakty, betaina to tylko niektóre sekretne dodatki.

Bolsena Squid STICK MIX750g

Massive Baits – STICK MIX Te mieszanki produkowane są, w zależności od rodzaju, z komponentów takich jak: mączki rybne Lt94, mączki krylowe, squidowe,rakowe, małżowe mączki pelletowe Red Halibut i Black Halibut, biszkopty, mąki z makuchów, zarodników pszennych, orzechy tygrysie, mąki kukurydziane, sojowe, birdfood, ziarna, produkty Haith’s, przyprawy, ekstrakty, oleje rybne, aromaty, słodziki.


Bolsena Squid 14mm Pop-Up 300ml

Białe POP-UPy Bolsena Squid to kulki pływające wykonane ręcznie.

Charakteryzują się długą pływalnością oraz doskonałą strukturą. Dobrze przyjmują i jednocześnie intensywnie uwalniaają aromaty.

Jasny kolor ściąga uwagę głodnych karpi!

Bolsena Squid
HOOKERZ 18mm
300ml

Massive Baits HOOKERZ Bolsena Squid to kulki hakowe specjalnie utwardzone oraz dodatkowo aromatyzowane by wydłużyć maksymalnie ich pracę w łowisku.

Wywozisz swoje zestawy i leżą one w wodzie po kilka dni? Hookerz to zdecydowanie coś dla Ciebie.

Bulk Amino Bolsena Squid 1l

BULK AMINO BOLSENA SQUID to coś więcej niż DIP! Amino Glug służą do zewnętrznego aromatyzowania kulek, pelletów dzięki czemu przynęty przenikają nim i wabią w niewiarygodny sposób.


Cold Water 14mm Robin Red1kg
Cold Water 18mm Robin Red1kg
Cold Water 24mm Robin Red1kg

COLD WATER to kulki specjalnie zaprojektowane na zimniejsze pory roku. Recepturę układaliśmy z pomocą naszych testerów ze Szwecji, którzy mają ogromną wiedzę na temat przynęt na zimną wodę. Szybka praca i atraktory owocowe (w tym czarna porzeczka) to atuty tej przynęty. Olejki eteryczne oraz extrakty to najlepsze rozwiązanie na zimną wodę!

-mączka rybna LT94
-GLM Extract -Real Liver Extract
-Pure Spirulina
-Bergamotta Essential Oil
-Chilli
-Proteiny mleczne
-CLO (Haith’s)
– Robin Red
– Hi Protein Crumble (Haith’s)
– mączka kokosowa
– wiórki kokosowe
– Betain HCl
– Amino Yeast
– Tuna Oil

Massive Baits – COLD WATER

W tej serii znajdziemy: Kulki proteinowe, Hardons’y, Pop-Up, Flavour, Amino Glug, StickMix, Mixy bazowe, Pellet.


Cold Water FLEJVA100ml

Jesienno-wiosenne zasiadki bez tego flavour’u są nieporozumieniem.. Jeśli chcemy zmusić niechętne karpie do żerowania w czasie gdy woda ma mniej niż 5 stopni to jedynym rozwiązaniem jest Cold Water.

Cold Water AMINO GLUG 300ml

Kompozycja COLD WATER bazuje nahydrolizatach rybnych, aromatach owocowych oraz olejku eterycznym z owoców bergamotki. Składniki są tak dobrane, aby przynęta najlepiej pracowała w chłodniejszych porach roku.

Cold Water STICK MIX750g

W zimnej wodzie nie nęcimy prawie wcale. Z uwagi na spowolniony metabolizm karpi w niskich temperaturach pobierają bardzo małe ilości pokarmu. Cold Water Stick mix umiesczony w siatce PVA idealnie spełni rolę wabiącą karpie.


Cold Water 14mm lub 18mm
– Pop-Up
300ml

Kulki POP-UP w dwóch rozmiarach czyli 14mm oraz 18mm w zimnej wodzie sprawdzą się idealnie na zestawie RonieRIG i akompaniamencie atraktorów Cold Water.

Bolsena Squid
HOOKERZ 18mm
300ml

W czasie jesieni, zimy oraz wiosny czasami musimy wyczekiwać na leniwe karpie nawet kilka dni zanim skuszą się na nasze przynęty. Hookerz czyli utwardzone kulasy przynętowe spełnią zadanie i będą czekały gotowe na branie.

Pellet Cold Water 750g

Pellety aromatyzowane aromatem Cold Water to świetne dopełnienie mieszanki zanętowej gdy woda jest już na prawdę bliska zamarzania. Świenie pracujące pellety Cold Water to coś dla Ciebie.


Marisco 14mm Robin Red1kg
Marisco 18mm Robin Red1kg
Marisco 24mm Robin Red1kg

MARISCO (owoce morza) Kulka powstała przy współpracy z Naszym Testerem z Hiszpanii – Rafa Romero, który jest specjalistą od najlepszych przynęt karpiowych. Kulka o zdecydowanym profilu smakowym i zapachowym owoców morza. Naładowana najlepszymi mączkami i extraktami morskimi. Robin Red (Haith’s) w takiej kulce to podstawa!

Dodatkowo obtoczona w panierce z mączki z Langustynek! W składzie znajdują się m in takie komponenty:

– mączka rybna PreDigested
– mączka rybna LT94
– mączka Arctic Krill
– mączka z Langustynek
– mączka Pacific Squid
– mączka rakowa Red Crayfish
– Robin Red (Haith’s)
– GLM Extract
– Soy Sauce
– Salmon Protein Hydrolisate
– Scottish Salmon Oil
– Betain HCl

Massive Baits – Marisco

W tej serii znajdziemy: Kulki proteinowe, Hardons’y, Pop-Up, Flavour, Amino Glug, StickMix, Mixy bazowe, Pellet.


Marisco FLEJVA100ml

Niesamowity aromat owoców morza. Squid, Krill, Rak, GLM, Langustynki mięsny aromat, którego nie odmówi sobie w menu jakikolwiek karp. Marisco to niebanalna wyselekcjonowana mieszanka aromatów!

Marisco AMINO GLUG 300ml

Doskonały gęsty liquid o zapachu owoców morza z przyprawami sprawdzi się w każdych warunkach. Przynęty najlepiej moczyć bezpośrednio przed użyciem. W celu uzyskania maksymalnej siły wabienia, przynęty zamoczyć na kilka godzin w Amino Glug Marisco.

Marisco STICK MIX750g

Stick mix Marisco zrobi solidne zamieszanie wokoło twojego zestawu wystarczy trochę a wyjątkowy wabiący aromat owoców morza powiadomi głodne karpie, że śniadanie już czeka.


Marisco 14mm lub 18mm
– Pop-Up
300ml

Podbijaj kulkami POP-UP Marisco swoje kulki proteinowe Hookerz Marisco aby uzyskać efekt bałwanka i co za tym idzie idealnie zbalansowanej przynęty na największe karpie w łowisku.

Marisco
HOOKERZ 18mm
300ml

Oczekiwania na te największe karpie, które uwielbiają zapachy krylla, langustynek, muszli, raków i wszystkie pośrednie mięsne smaki owoców morza. Twarde Hookersy Marisco pozwolą ci zasnąć z przeświadczeniem, że twoja kulka się nie rozpuści.

Pellet Marisco 750g

Aromatyczne pellety o zapachu owoców morza są świetnym dopełnieniem bogatych mieszanek zanętowych, które zastosujemy w cieplejszych miesiącach roku. Średnice 8mm oraz 4.5mm sprawią, że twoja zanęta będzie pracowała przez cały czas powoli rozpuszczając różne frakcje.Autor artykułu: Daniel Kurzyński “Techniczny”
Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) przedstawione w sklepie InfinityCarp.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.

Znajdziesz nas także:

Masz pytania odnośnie produktów Massive Baits?

Zadzwoń do naszego sklepu!

Dodaj komentarz

Translate »