Nash Tackle – Nowości 2021! Przegląd najciekawszych produktów.

Zobacz Video z TradeShow!

 Z wielką przyjemnością przedstawiamy wszystkie nowości Nash Trade Show 2020-2021. Jak co roku w tym również przygotowaliśmy mnóstwo ekscytujących produktów, które już wkrótce znajdą się na sklepowych półkach. Bierzmy się do roboty!!

Nowości w legendarnych bagażach Nash Subterfuge!

Gama Subterfuge rozszerza się o lufy na wędki. Ich najważniejszą cechą jest to, że są sztywne. To bardzo dobra propozycja dla osób, które używają drogich wędek, drogich kołowrotków lub nie chcą żeby sprzęt uległ jakimkolwiek uszkodzeniom. Mamy w ofercie lufę na jedną, na dwie lub trzy wędki, także na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo warto wspomnieć o tym, że pokrowiec na dwie wędki oraz pokrowiec na trzy wędki został wzbogacony o system, który pozwala na dopięcie dodatkowych wędek w pojedynczych lufach.

Seria bagaży Subterfuge została w tym roku rozszerzona również o nowy plecak. Konstrukcja jest podobna do tej znanej z plecaka Recon Scope Ops, a więc otwiera się go w tylnej części, po otwarciu klapa może służyć jako stolik, także jest to bardzo fajne i praktyczne rozwiązanie. Możemy go na przykład postawić sobie w namiocie, odłożyć centralkę, telefon czy cokolwiek co potrzebujemy mieć pod ręką. Dodatkowo gama Subterfuge rozszerzona jest o usztywniane organizery i przyborniki, jak chociażby pokrowiec na wagę. Mamy też sztywne przyborniki większe i mniejsze. Dodatkowo to co już znacie, a więc Work Box, w tym roku będzie również w wersji dużej. W tej wersji bez problemu możemy pomieścić dużego Tackle Boxa.

Nash Subterfuge Work Box – T3617
Nash Subterfuge Hi-Protect Carryall Medium – T3625

Nash – Organizer do małego namiotu?

Do rodziny akcesoriów blokowych trafia nowy organizer. Jest to najmniejszy organizer ze wszystkich które mamy dostępne. Doskonała propozycja dla osób, które używają mniejszych namiotów i chcą zawsze pod ręką mieć czy to centralkę, czy telefon, książkę, tablet, cokolwiek. Doskonała propozycja i na pewno pomoże w utrzymaniu porządku w namiocie.

Pokrowce na fotele i Water Boxy – mistrzostwo w kwestii czystości – Nash!

W tym roku przywracamy do oferty jeden z najbardziej praktycznych gadżetów, czyli pokrowce na fotele samochodowe. (Nash Scope Car Seat Covers). Produkt będzie dostępny w dwóch wersjach, w wersji Scope i w zielonej wersji z klasycznym logo Nash.

Nasza oferta bagażu w tym roku rozszerza się o kolejną serię, a jest to seria Water Box. Torby i przyborniki Water Box są wykonane z materiału Eva, który jest wodoodporny, bardzo łatwy w czyszczeniu, lekki, dzięki czemu cały system przechowywania jest bardzo uniwersalny i praktyczny. W ofercie mamy tak naprawdę dwie serię, jest to seria 100 i na tą serię 100 składają się głównie przyborniki, które są wykonane z nieco cieńszego materiału w porównaniu do serii 200. W serii 100 wszystkie wieczka są przezroczyste, takie powiedzmy przydymione natomiast w serii 200 zastosowaliśmy wieka z grubszego materiału, które dodatkowo jest ozdobiony logiem Nash i wykończone bardzo fajnym kamuflażowym wzorem. Jedną z największych zalet serii Water Box jest fakt, że cały ten system przechowywania jest ze sobą kompatybilny. Zatem w Water Boxie większym mieści się kilka mniejszych co pozwoli na doskonałe wykorzystanie przestrzeni dostępnej w każdym z tych przyborników, czy też toreb. Warto wspomnieć również o tym, że większe modele Water Box z serii 200 dodatkowo posiadają uszy, w które możemy wpiąć pas. Jest to bardzo wygodne zwłaszcza, że w tych większych Water Boxach można przechować ubrania czy też inne cięższe przedmioty. Pas dostępny jest osobno.

Mobilne łóżko dla mobilnych karpiarzy.

W tym roku odświeżyliśmy także produkt, którego bardzo często używa Alan Blair. Mowa oczywiście o Scope Ops Sleep System, czyli łóżko, które charakteryzuje się bardzo niewielkimi rozmiarami transportowymi. Dodatkowo w tym roku rama i konstrukcja materacy została usprawniona jeszcze bardziej, a więc łóżko naprawdę jest niewielkie co na pewno spodoba się osobom, które albo dojeżdżają na ryby niewielkim samochodem albo przenoszą łóżko na większe dystanse. To co ciekawe zastosowaliśmy tutaj również nowy system regulacji wezgłowia, także można je sobie ustawić na trzech różnych poziomach. To doskonała propozycja dla mobilnych karpiarzy.

Mądre rozmieszczenie akcesoriów to podstawa. Nash Box Logic.

W tym sezonie do oferty powracają pudełka Box Logic, a w zasadzie system przechowywania akcesoriów. Pudełka stały się na ten i kolejne sezony czarne. Jest to naprawdę bardzo uniwersalny i rozbudowany system. Możemy zakupić go w wersjach, jeżeli chodzi o Tackle Boxy, w pełnej czyli oprócz pudełka Tackle Box mamy w zestawie kilka mniejszych pudełek, w których możemy zorganizować klipsy, krętliki i inne drobne rzeczy. Mamy również w ofercie rig station czyli bardzo znany i lubiany przez was produkt. Dodatkowo na pewno zainteresuje was informacja, że te produkty będą dostępne w bardzo fajnych cenach. Warto również wspomnieć, że do oferty trafiają dwa nowe produkty, a mianowicie Chod Box, a więc pudełko do przechowywania chod rigów oraz Hook Boxy do przechowywania haczyków.

Podstawa na karpiowej zasiadce, czyli namioty NASH!

W związku z bardzo dużą popularnością namiotów Gazebo Pro XL wprowadzamy coś na co pewnie część z was czekało. Jest to po prostu Gazebo XL. W środku miejsca jest naprawdę bardzo dużo, spokojnie zmieszczą się tutaj dwa łóżka, dwa fotele, stolik. Luksus nad wodą jeszcze nigdy nie stał na wyższym poziomie! Jedną z najciekawszych propozycji na ten rok jest bez wątpienia namiot Blockhouse. Myślę, że tego typu konstrukcja jest wam bardzo dobrze znana. Namioty Gazebo bazują dokładnie na takich samych pałąkach. Największymi zaletami tego namiotu jest czas rozkładania, rozłożenie tych pałąków to jest dosłownie kwestia sekund. Namiot z każdej strony ma panele wentylacyjne, także nie dość, że jest jasno to również przewiewnie, dzięki czemu nie ma problemu w upalne zasiadki z temperaturą w środku. Namiot jest bardzo wysoki co na pewno będzie odpowiadać wyższym wędkarzom jak i tym, którzy mają na przykład problemy z kręgosłupem. Na pewno świetnie sprawdzi się na dłuższych zasiadkach albo tam, gdzie niezwykle ważnym jest, żeby komfortowo się przebrać podczas deszczu i tak dalej. Naprawdę jest to świetne rozwiązanie!

To co warto tutaj dodać to fakt, że do tego namiotu są dedykowane również akcesoria. Możemy do niego dokupić narzutę, która dodatkowo wzmacnia izolacje w zimniejsze miesiące. Do namiotu dodatkowo możemy dokupić pałąki, które pozwolą na stworzenie daszku z przedniego panelu albo z całych drzwi. To co ciekawe w związku z tym namiotem to także podłoga, w tym namiocie zastosowaliśmy coś na wzór sypialni znanej z namiotów Titan T1 T2 albo T3 z tym, że w tym przypadku ta sypialnia nie jest podwieszana tylko tworzona przez podłogę, którą wpina się również w przedni panel. Dzięki temu mamy zupełnie szczelne wnętrze, które zapobiegnie przedostawaniu się myszy, węży lub jakichkolwiek innych, nieproszonych gości. Dodatkowo w namiotach Titan T1 T2 i T3 zostało wprowadzone jedno bardzo istotne usprawnienie a mowa tutaj o kształcie poprzeczki, która napina daszek. W tej chwili jest dokładnie taka sama jak w namiotach Titan Camo! W związku z czym nie ma możliwości, aby woda gromadziła się na daszku.

Łóżka, łóżka i jeszcze raz wygoda!

Przejdźmy do łóżek. W tym roku w serii m60 zaszła jedna kluczowa zmiana, a mianowicie wszystkie modele są w tej chwili wyposażone w podwójne nogi na końcach. Dodatkowo jest wprowadzony nowy Four Fold, który składa się na cztery części. Jest to rozwiązanie, które pewnie kojarzy wam się z serii Scope Ops. Model, o którym wspomniałem na posiada w komplecie pokrowiec, dzięki czemu przewożenie go w samochodzie będzie bardzo schludne, przyjemne i proste. Pora na kolejną ciekawostkę, w tym sezonie nie zapomnieliśmy o najmłodszych karpiarzach i do oferty wprowadzamy Junior Sleep System.

Karpiowanie z rzutu, czyli coś co karpie lubią najbardziej!

Mamy też coś dla osób które preferują łowienie z rzutu, a w zasadzie łowienie z rzutu na dalekich odległościach. Jest to nowa wędka Dot Spod Rod, która idealnie nadaje się do współpracy z naszą rakietą Dot. W czasie testów chłopaki osiągali rzuty na ponad 200m, więc wszystko to tylko kwestia umiejętności. Ten blank jest zdolny do posyłania rakiety na naprawdę dalekie dystanse! Wędka jest wyposażona w uchwyt Fuji, ma dwa znaczniki, które pozwalają nam na mierzenie odległości przy markerowaniu, 50 mm przelotkę startową oraz bardzo ładny design.

Jedną z naszych najgorętszych nowości na ten sezon jest zdecydowanie nowa seria wędek Nash X. To co charakteryzuje kije to przede wszystkim bardzo wysoka jakość wykonania, doskonały stosunek ceny do jakości i wysoka jakość komponentów, których użyliśmy do ich produkcji. Są to klasyczne dwu składowe karpiówki, które będą występować w najbardziej popularnych długościach. Będziemy mieli dziesiątkę, dwunastkę i trzynastkę. Na uwagę zasługuje na pewno blank wędki 13 3,5lb, jest naprawdę szybki i wydaje mi się że sprosta oczekiwaniom osób, które muszę łowić na dalekich dystansach. Piękne wykończenie w minimalistycznym, charakterystycznym dla nas stylu. Naprawdę polecam, jest to coś co koniecznie musicie sprawdzić sami!

Dbajmy o nasze ryby, czyli kołyski Nash.

Kolejnym produktem, który uległ modyfikacjom są nasze kołyski. Przede wszystkim mamy tutaj dodatkowe zabezpieczenie na ramie, które chroni ryby przed uszkodzeniami, mamy odpływ na środku, jest klapa zabezpieczająca ryby, kiedy chcemy na przykład ustawić aparat na statywie. Oprócz tego został również obniżony profil tej ramy, także jest ona bliżej ziemi. Oczywiście nie zmienia to faktu, że nogi zawsze możemy rozciągnąć.

Nash Air Cradle Monster – T0083
Nash Air Cradle – T0082
Nash Deluxe Carp Cradle – T0088
Nash Tackle Carp Cradle Monster – T0081
Nash Tackle Carp Cradle – T0080

Dominacja wśród mobilnych namiotów – nowe Nash – Titan Hide Camo Pro!

Najlepsze dla was zostawiliśmy oczywiście na sam koniec, a mowa o produkcie, na który czekało dosłownie tysiące wędkarzy w całej Europie, a więc nowe namioty Titan Hide Camo Pro. To co widać na pierwszy rzut oka to oczywiście wzór kamuflażowy, który został zastosowany w materiale tych namiotów. Jest on dokładnie taki sam jak w namiotach Titan T1 Camo czy też Titan T2 Camo. Dodatkowo materiał, który zastosowaliśmy w namiocie jest oddychający. Jest to Aqua Sens Hydro o wodoodporności 10000mm! Dodatkowo to, czym różni się od zwykłych Hide’ów to na pewno kwestia dotycząca okiem, teraz w Hide Camo Pro i Hide XL Camo Pro na każdym z tylnych paneli jest okno wentylacyjne czy też moskitiera. Dodatkowo w każdym z tych dwóch namiotów mamy warstwę, która zapobiega dodatkowej kondensacji. W przednim panelu zastosowaliśmy nowe rozwiązanie, a mianowicie mowa o kieszeniach, do których możemy włożyć na przykład telefon, portfel, wszystko co musimy mieć zawsze pod ręką.

Nieco inna jest również konstrukcja bloku, nie jest to tak jak w zielonych Hidach taki nasz klasyczny grzebień. Blok jest zdecydowanie mniejszy i dużo bardziej solidny. Na pewno warto wspomnieć również o daszku, bo w stosunku do zwykłych zielonych Hide’ów jest on zdecydowanie bardziej wysunięty do przodu, czyli jest po prostu większy. Zarówno Hide’a XL Camo Pro jak i Hide’a Camo Pro można oczywiście spersonalizować. Do wyboru mamy front z moskitiery, wodoodporny front oraz podłogę. Wspomnę o tym, że zarówno front z moskitiery jak i pełny, wodoodporny front jest dokładnie w takim samym kolorze jak materiał, z którego zrobiony jest Camo Pro. I wreszcie zmienił się także pokrowiec. Jest to konstrukcja znana z namiotów Titan T1 i T2, czy też T1 i T2 Camo. Pokrowiec jest wentylowany i rozsuwany na środku.

Mniejsze, a wcale nie mniej istotne

Obowiązkowa pozycja dla osób które sondują dno z pontonu, więc Prooding Stick również został zmodyfikowany. Tak jak widać górna sekcja została podzielona na trzy krótkie elementy, dzięki czemu możemy regulować wysokość, na jaką będzie wystawał z wody po zastosowaniu jako marker.

NASH Bivvy Slippers – Zmianie uległa też bardzo lubiana przez was seria kapci Bivvy Slippers. To co zmieniło się w tym roku to podeszwa, jest ona grubsza dzięki czemu chodzenie po nierównym gruncie lub kamieniach naprawdę nie przysporzy problemów i nie będzie bolesne. Niby niewielka zmiana aczkolwiek bardzo istotna. Dostępne będą dwie wersje kolorystyczne: Camo oraz zielona. To produkt dla wszystkich, którzy cierpią na zimne stopy!


Autor artykułu: Daniel Kurzyński “Techniczny”
Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) przedstawione w sklepie InfinityCarp.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.

Znajdziesz nas także:

Masz pytania odnośnie produktów NASH TACKLE?

Zadzwoń do naszego sklepu!