Nash TITAN HIDE – Namiot do zadań specjalnych.

Zobacz Video z serii “Jak to jest złowione”!

Kilka słów o nowych namiotach Titan Hide!

Perfekcyjna organizacja zasiadki, czyli Nash Titan Hide!

Odkąd w ofercie pojawił się Nash Titan Hide Camo Pro, mój stary parasol, który służył mi przede wszystkim na szybkie wypady i szybkie nocki szybko poszedł w odstawkę. Nash Titan Hide to idealne schronienie, które pozwala szybko i mobilnie przemieszczać się nad wodą. Daje wystarczająco dużo miejsca, żeby spędzać tam szybkie nocki.

Co zmieści się w namiocie Nash Titan Hide Camo Pro? Nie brakuje tu miejsca na nowy system z serii MF60, składa się na cztery części dzięki temu ma dużo mniejsze wymiary transportowe natomiast jest to sleep system, który daje nam pełne możliwości tak jak każdy inny. Ma on 3 nogi, czyli aż 6 stopek, które są dość ergonomicznie rozstawione dzięki temu możemy usiąść na każdej części łóżka nie martwiąc się o to, że zostanie ono w danym miejscu przeciążone. Przestrzeń, która znajduje się pod łóżkiem wykorzystuję do przechowywania innych bagaży mniejszych bądź większych. Często używam nakładki na łóżko Nash Bed Buddy, która pozwala wygodnie i ergonomicznie siedzieć na łóżku bez obaw, że będą bolały nas plecy. Nakładki Nash Bed Buddy używam również jako normalnego krzesła, niezwykle uniwersalny produkt.

Po drugiej stronie pod łóżkiem trzymam wszystko co potrzebne do przygotowania posiłku jest to w torbie Nash Subterfuge Big Freeze Medium, która zmieści naprawdę bardzo dużą ilość jedzenia i innych akcesoriów kuchennych.

Zaraz przy głowie mam ustawiony niewielki stolik jest to Nash Bedside Station Compact. Bardzo ergonomiczny, bardzo malutki, ale wystarczający do tego, aby mieć najpotrzebniejsze rzeczy pod ręką. Zawsze mam ze sobą niewielki plecak, w którym trzymam najpotrzebniejsze akcesoria, bez problemu znajduje dla niego miejsce.

Za łóżkiem znajdzie się jeszcze trochę miejsca, żeby schować tam na przykład pokrowce po wędkach. Reasumując taka ilość sprzętu jest mi naprawdę wystarczająca do tego, aby swobodnie spędzić nad wodą nawet kilka dni. Oczywiście, gdy wybieram się na krótkie zasiadki, na przykład na szybką nockę zabieram ze sobą dużo mniej sprzętu, ponieważ wtedy najważniejszym czynnikiem jest bycie mobilnym. 

Co nowego w ulepszonym Titan Hide Camo Pro?

Podstawowe elementy które uległy zmianie w tym namiocie w stosunku do poprzednika to jego wymiary, które zostały delikatnie zmodyfikowane tak, aby namiot był bardziej przestronny. Materiał, z którego wykonane jest poszycie Nash Titan Hide Camo Pro jest dużo grubszy, dużo lepiej trzyma ciepło oraz jest dużo bardziej trwalszy o wodoodporności około 10000 mm słupa wody!

Ogromnym udogodnieniem w ciepłe dni są 4 okna, które zostały umieszczone na panelach bocznych oraz na panelu tylnym.

Bardzo ciekawym dodatkiem są kieszenie na drobne akcesoria, które zostały umieszczone po prawej stronie namiotu w przedniej części. Oczywiście są również takie gadżety jak klipsy magnetyczne, do których możemy przypiąć wędkę oraz mamy dodatkowy panel, który przeciwdziała kondensacji pary wodnej. Nie można zapomnieć również o tym, że została zmieniona konstrukcja daszku, który jest teraz mniejszy, bardziej kompaktowy i bardziej wytrzymały! Namiot Nash Titan Camo Pro oczywiście można wyposażyć w dodatkowe akcesoria takie jak przedni front z moskitiery na upalne, letnie dni i pełen wodoodporny front, którym możemy się zabezpieczyć w przypadku deszczu. Dzięki temu oraz parametrom użytkowym Nash Titan Hide Camo Pro jest idealnym wyborem dla mobilnych karpiarzy, którzy czasami lubią zostać nad wodą trochę dłużej.


Autor artykułu: Daniel Kurzyński “Techniczny”
Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) przedstawione w sklepie InfinityCarp.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.

Znajdziesz nas także:

Masz pytania odnośnie produktów NASH TACKLE?

Zadzwoń do naszego sklepu!