PROGRAM LOJALNOŚCIOWY – ZOSTAŃ KLIENTEM PREMIUM! -13% RABATU! 2

program lojalnosciowy infinitycarp karpiowy sklep

Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy program lojalnościowy pozwalający ci na zakupy w wyjątkowej cenie!

Doceniamy naszych stałych klientów!

Każdy klient, który posiada obecnie konto w naszym sklepie oraz jest aktywnie zalogowany może skorzystać z naszej wyjątkowej okazji jaką jest program lojalnościowy! By docenić tysiące naszych stałych klientów przygotowaliśmy dla Was bardzo korzystne poziomy rabatowania 5%, 7%, 10% oraz 13%! Wszystko zależy od tego jak wiele zakupów zrobiłeś już w naszym sklepie.
Rabaty naliczają się zarówno przy pierwszym zakupie na daną kwotę ale także możesz stopniowo zbierać i powiększać swój poziom rabatowania!

Poziomy rabatowania przydzielane są na stałe do każdego konta. Jako sumę uwzględniamy zamówienie, które przekracza dany pułap rabatowania a oznacza to, że jeśli w momencie składania zamówienia w koszyku uzyskujesz kwotę, dzięki której zakwalifikujesz się do danego rabatu, będzie on obowiązywał od tej chwili. Czyli dla przykładu jeśli zamówisz produkt (nie objęty innymi promocjami i rabatami) za kwotę 2000 zł to faktycznie zakupisz go już z rabatem 13% a pełny rabat zostanie na Twoim koncie!

————————————————–
* w przypadku produktów “dostępny na zamówienie” zrobimy co w naszej mocy by je zrealizować ale nie możemy też gwarantować ich realizacji. (prosimy o kontakt przed zakupem)
* kupony nie łączą się z innymi kuponami rabatowymi oraz promocjami na stronie.
* produkty przecenione nie podlegają dodatkowym rabatom z programu lojalnościowego.
* w przypadku błędów systemowych zastrzegamy sobie prawo do odmówienia udzielenia rabatu (oczywiście zaproponujemy klientom najlepsze możliwe rozwiązanie).
* wybrane marki lub produkty mogą zostać wyłączone z rabatowania.
Sklep karpiowy, Sklep dla Karpiarzy, Najlepszy Sklep Karpiowy, Sklep Wędkarski, Promocje Karpiowe, Rabaty Wędkarstwo, Najtaniej Przynęty, Najtaniej Sprzęt Karpiowy, Najlepsze ceny w Polsce.

2 Comments

  1. Pytanie czy jestem PROGRAM LOJALNOŚCIOWY – ZOSTAŃ KLIENTEM PREMIUM! -13% RABATU! bo nigdzie nie mam puntów za zakup łódki za 10.000

  2. witam, powinien się pojawić po zalogowaniu. 🙂 nie wiemy jak dawno złożył Pan zakup. 🙂 prosimy o kontakt telefoniczny sprawdzimy wszystko 🙂

Dodaj komentarz

Translate »