NASH MF60 INDULGENCE SS4 5 SEASON MK II NAJLEPSZE ŁÓŻKO KARPIOWE NA ŚWIECIE! Leave a comment

Marka Nash jest czołowym producentem sprzętu dla wymagających karpiarzy która przykłada wagę do każdego detalu. Nie inaczej jest w przypadku łóżka NASH MF60 INDULGENECE SS4 5 SEASON MK2! Łóżko MF60 ma za zadanie dać wędkującemu komfort jakiego nie doznał nigdy wcześniej! Jednak to nie wszystko ponieważ przy projektowaniu łóżka MF60 INDULGENECE 5 SEASON inżynierowie marki NASH wrzucili do niego masę innowacyjnych rozwiązań, co pozwala nazwać łóżko NASH MF60 MK II najlepszym łóżkiem świata!

 

Niezrównany komfort łóżka NASH INDULGENCE MF60!

 

Łóżko NASH MF60 INDULGENCE 5 SEASON posiada autorski NASH SLEEP SYSTEM w którym śpiwór jest wpinany bezpośrednio do łózka co pozwala uniknąć podwijania się go podczas snu, lub zacinających się zamków co często ma miejsce na innych łóżkach.  MF60 INDULGENCE 5 SEASON SS4 posiada 8 niezależnie regulowanych nóg które dzięki innowacyjnemu systemowi firmy NASH pozwalają ustawić je dosłownie jedną ręką! Jedną z głównych zalet łózka MF60 SS4 WIDE jest jego materac który posiada ogromną grubość i jest wykonany w technologii memory foam znanej z materacy najwyżej klasy które dopasowują się ciała zapewniając maksymalny komfort. NASH MF60 INDULGENCE WIDE MK II posiada prawie metr szerokości co pozwoli nawet największemu karpiarzowi wypoczywać w doskonałych warunkach! Jeśli natomiast ktoś boi się o wytrzymałość SLEEP SYSTEMU NASHA to nie ma żadnych obaw, firma ta przeprowadziła test tych łóżek przez największego karpiarza w Anglii Barrego Austina, test został zdany z wynikiem celującym. Pełni szczęścia w łóżku NASH MF60 dopełniają praktyczne rozwiązania takie jak wszyte kieszonki na drobne rzeczy takie jak portfel klucze czy telefon, co pozwala mieć je zawsze pod ręką i mieć pewność że ich nie zgubimy.

Temperatura nie gra roli w łózku Nash Indulgence MF60 Wide jesr zawsze ciepło!

 

Łóżko NASH MF60 INDULGENCE 5 SEASON MK II pozwala dostosować się karpiarzowi do każdych warunków atmosferycznych od skrajnego zimna i ujemnych temperatur, aż do letnich upałów. Projektanci NASH osiągnęli to dzięki zastosowaniu nie jednej, a aż dwóch warstw śpiwora które możemy dowolnie modyfikować. Wierzchnia warstwa śpiwora w MF60 5 SEASON pełni rolę narzuty która połączona z pierwszą warstwą zapewni nam ciepło nawet przy łowieniu w ujemnych temperaturach, jednak w przeciwieństwie do innych śpiworów z narzutą, jest wpinana do SLEEP SYSTEMU co pozwala zachować jeszcze więcej ciepła w śpiworze, oraz eliminuje zjawisko spadania narzuty. Kiedy jednak na zasiadce będą panowały wysokie temperatury część ta idealnie nada się jako lekka warstwa w której na pewno się nie spocimy! Zasadnicza część śpiwora w NASH INDULGENCE MF60 5 SEASON SS4 MK II jest na tyle ciepła że tylko ekstremalne temperatury poniżej zera wymagają dopięcia wierzchniej części. Uzyskano to dzięki wypełnieniu najwyższej jakości oraz specjalnym kurtyną wewnątrz śpiwora które przyspieszają jego nagrzewanie tak jak dzieje się to w śpiworach alpinistycznych, jednak dając przy tym ogromny komfort i nie krępując ruchów. Kurtyny te zapobiegają również dostawaniu się wiatru do wnętrza śpiwora, co pozwala na komfortowy sen pod tak zwaną „chmurką”. NASH INDULGENCE MF60 5 SEASON SS4 daje karpiarzowi ogromne pole aby dostosować łóżko do swoich potrzeb oraz warunków które w danej chwili zastanie na łowisku, co czyni je najbardziej zawansowanym łóżkiem na rynku i daje pewność że NASH INDULGENCE MF60 MK II nie zawiedzie wędkarza w żadnej sytuacji.

 

ŁÓŻKO NA LATA! Niezawodność produktu Nash Indulgence MF60!

 

Firma NASH znana jest ze swoich innowacyjnych pomysłów które doskonale sprawdzają się nad wodą, pozwalając użytkownikom cieszyć się z produktów najwyższej klasy przez bardzo długi czas. Z pewnością łóżko NASH INDULGENCE MF60 5 SEASON SS4 MK II jest flagowym modelem tej marki i pozwoli cieszyć się nim przez długie lata ze względu na najwyższej klasy materiały oraz rozwiązania które są dopracowane do perfekcji. NASH MF60 MK II wyprzedza konkurencję i z pewnością zostanie topowym łóżkiem na rynku przez długi czas.

Sklep karpiowy, Sklep dla Karpiarzy, Najlepszy Sklep Karpiowy, Sklep Wędkarski, Promocje Karpiowe, Rabaty Wędkarstwo, Najtaniej Przynęty, Najtaniej Sprzęt Karpiowy, Najlepsze ceny w Polsce.

Dodaj komentarz

KUP TERAZ Z RABATEM!
Ktoś właśnie zakupił lub zalicytował produkt:

Mivardi - Bagpack CamoCODE Medium!

KUP TERAZ Z RABATEM!
Ktoś właśnie zakupił lub zalicytował produkt:

SPORTEX Competition CS-5 Breakout Carp Rod - wędka karpiowa!

KUP TERAZ Z RABATEM!
Ktoś właśnie zakupił lub zalicytował produkt:

Nash Scope Black Ops 9ft 3lb - T1722!

KUP TERAZ Z RABATEM!
Ktoś właśnie zakupił lub zalicytował produkt:

Navitas Bluza Sherpa Green M!

KUP TERAZ Z RABATEM!
Ktoś właśnie zakupił lub zalicytował produkt:

Nash Scope Ops Waterproof Shroud - T3782!

Translate »