Sonik AXS 2 MAN – Wielki namiot na długie zasiadki! Leave a comment

SONIK AXS 2 MAN CAMO-NAJLEPSZY 2 OSOBOWY NAMIOT NA RYNKU ZA ATRAKYJNĄ CENĘ!

Firma SONIK jest wiodącym producentem sprzętu karpiowego najwyższej jakości, jej produkty są znane i cenione przez wielu czołowych kapiarzy z całego świata. Premiera namiotu SONIK AXS 2 MAN była prawdziwym wydarzeniem albowiem projektanci firmy SONIK stworzyli doskonały namiot, który daje użytkownikom masę komfortu i daje poczucie obcowania z najnowszymi rozwiązaniami na rynku karpiowym które niwelują wiele problemów pojawiających się podczas zasiadek. SONIK AXS 2 MAN charakteryzuję się również przemyślaną konstrukcją, która na podstawie wielu doświadczeń została dopracowana do perfekcji przez co łatwo się rozkłada oraz jego podatność na silny wiatr jest znikoma! I to wszystko w bardzo dogodnej cenie!

 

OGROMNA PRZESTRZEŃ W NAMIOCIE SONIK AXS 2 MAN CAMO!

Namiot SONIK AXS 2 MAN posiada bardzo obszerne wnętrze które spokojnie pomieści 4 łóżka a komfort podczas używania go w 2 osoby będzie wręcz nieziemski! Zawdzięcza to miedzy innymi wymiarom które wynoszą 320cm szerokości 350cm długości oraz 190cm wysokości. Bardzo istotna jest również nowatorska konstrukcja namiotu SONIK AXS 2MAN która sprawia że boczne ściany namiotu są niemal pionowe, co zapewnia dużo lepszą ergonomie wnętrza w porównaniu do innych namiotów o podobnych wymiarach. SONIK AXS 2 MAN bez trudu pomieści 2 łóżka 2 fotele stolik oraz masę bagaży. Namiot ten docenimy szczególnie podczas zasiadek z gorszą pogodą gdzie ciągłe przebywanie wewnątrz i wykonywanie wszelkich czynności nie będzie stanowiło problemu. Elementem który jest bardzo istotny podczas zasiadek zwłaszcza tych dłuższych jest wysokość namiotu, która umożliwia karpiarzowi o wzroście 180cm swobodne poruszanie się w środku bez żadnego dyskomfortu, wszyscy wiemy jak uciążliwe jest ciągłe schylanie się w namiocie, w SONIK AXS 2 MAN nie będziesz miał z tym problemu!

SONIK AXS 2 MAN CAMO NAMIOT DOPRACOWANY DO PERFEKCJI!

Firma SONIK umieściła w swoim namiocie AXS 2 MAN masę rozwiązań które mają ułatwić życie użytkownikowi. Z pewnością jednym z najważniejszych są aż 4 ogromnej wielkości okna wentylacyjne które zapewnią świetny przepływ powietrza nawet w największe upały! Firma SONIK zwróciła również uwagę na wentylację podczas deszczowych dni i zastosowała rozwiązanie które umożliwia uchylenie okien podczas deszczu bez ryzyka dostania się wody do wewnątrz. Namiot SONIK AXS 2 MAN wyposażony jest wewnątrz w masę kieszonek na akcesoria przez co wszystkie potrzebne rzeczy możemy trzymać pod ręką bez ryzyka ich zgubienia. Uwagę należy zwrócić również na system rozkładania namiotu SONIK AXS 2 MAN który opiera się na konstrukcji czaszy przez co nawet jedna osoba o niskim wzroście nie będzie miała problemu z rozłożeniem tego kolosa. Dodatkowym ułatwieniem są także łączenia rurek które zostały ścięte tak by elementy były spasowane na sztywno i nie przemieszczały podczas rozkładania.  Konstrukcja namiotu SONIK AXS 2 MAN jest niebywale sztywna i odporna na silne wiatry.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ ORAZ DODATKOWE AKCESORIA W NAMIOCIE SONIK AXS 2 MAN CAMO

 Namiot SONIK AXS 2 MAN wyposażony jest w oddychający materiał w kolorze camo lub zielonym o wodoodporności na poziomie 10000mm słupa wody, co gwarantuje nam szczelność namiotu nawet w największe ulewy. Materiał ten również doskonale izoluje ciepło które podczas ogrzewania nie wydostaje się z namiotu tak szybko jak w przypadku materiałów gorszej jakości. SONIK AXS 2 MAN wyposażony został w komplecie w 3 rodzaje drzwi które możemy dopinać do wejścia w zależności od potrzeb. Pierwszym rodzajem są pełne drzwi w kolorze namiotu, drugi rodzaj to drzwi z moskitiery które gwarantują znakomity przewiew nawet w największe upały, oraz przedni panel z przezroczystego tworzywa który pozwala obserwować łowisko nawet podczas deszczu. Wszystkie te rodzaje drzwi można odsuwać zarówno od dołu jak i od góry co daje karpiarzowi pełną wygodę. Namiot SONIK AXS 2 MAN można doposażyć w opcjonalną kapsułę podwójną lub pojedynczą co zapewnia nam całkowitą szczelność namiotu i pewność że do środka nie dostanie się żaden insekt gryzoń czy wąż. Do SONIK AXS 2 MAN dostępna jest również narzuta która dodatkowo odizoluje użytkownika od warunków atmosferycznych i pozwoli komfortowo spędzać nawet zimowe zasiadki.  Gratką dla amatorów nocnego wybiegania do brań w ekspresowym tempie są niewątpliwie drzwi magnetyczne które są akcesorium do namiotu SONIK AXS 2 MAN. Dodatkowo firma SONIK dorzuca do kompletu zestaw mega długich śledzi dzięki którym miękkie podłoże nie będzie problemem!

 

SONIK AXS 2 MAN OKAZJA DLA LUBIĄCYCH WYGODĘ

 Niewątpliwie namiot SONIK AXS 2 MAN jest gratką dla wszystkich którzy cenią sobie wygodę na zasiadkach a przy tym nie lubią przepłacać za przereklamowany sprzęt. Z pełnym przekonaniem mogę przyznać że SONIK AXS 2 MAN nie zawiedzie nawet najbardziej wybrednego karpiarza. Wszystkie rozwiązania w tym namiocie mają na celu komfort użytkownika oraz są na tyle trwałe że posłużą przez długie lata. Ogrom akcesoriów oraz możliwości personalizacji tego namiotu pozwoli dostosować się do każdych warunków na łowisku i pozwoli na bezstresowe wędkowanie w każdych okolicznościach. Wszystkie te atuty sprawiają że SONIK AXS 2 MAN CAMO jest najlepszym namiotem na rynku za rozsądną cenę.

Sklep karpiowy, Sklep dla Karpiarzy, Najlepszy Sklep Karpiowy, Sklep Wędkarski, Promocje Karpiowe, Rabaty Wędkarstwo, Najtaniej Przynęty, Najtaniej Sprzęt Karpiowy, Najlepsze ceny w Polsce.

Dodaj komentarz

KUP TERAZ Z RABATEM!
Ktoś właśnie zakupił lub zalicytował produkt:

Nash Titan Hide XL Overwrap - T4143!

KUP TERAZ Z RABATEM!
Ktoś właśnie zakupił lub zalicytował produkt:

Mivardi - Dinning set Premium!

KUP TERAZ Z RABATEM!
Ktoś właśnie zakupił lub zalicytował produkt:

Mivardi - Bivvy New Dynasty XL + Overwrap!

KUP TERAZ Z RABATEM!
Ktoś właśnie zakupił lub zalicytował produkt:

Nash Dwarf 6ft Transporter - T4695!

KUP TERAZ Z RABATEM!
Ktoś właśnie zakupił lub zalicytował produkt:

Nash Trax Evo Power Barrow - T3281!

Translate »