NASH SIREN R4 – Sygnalizatory przyszłości! Leave a comment

Czy sygnalizatory Nash Siren R4 to najlepszy sprzęt na rynku?

Jedni powiedzą, że najlepszy sygnalizator to popularny „pingpong”. Drugi powie, że to czujne oko wędkarza… Zaś trzeci sięgnie na półkę i wybierze Nash Siren R4. Ale czy to rzeczywiście dobry wybór? Czy to sygnalizatory warte zachodu? Poniżej postaramy się Wam trochę przybliżyć ten cud karpiowej techniki.

Nash Siren R4 czyli czułość na pierwszym miejscu- nowe biegi.

Pięć trybów czułości, które możesz w dowolnym momencie zmienić, sprawiają, że bez względu na warunki w jakich łowisz, Twój sygnalizator Cię nie oszukał –  to właśnie Nash Siren R4 informuje o rybie na końcu zestawu… Jedzie!
Nowy, czwarty bieg to zapas aż 15 centymetrów żyłki, dzięki czemu duże fale, wiatr, wpadające w żyłkę nietoperze czy gałęzie nie zerwą Cię niepotrzebnie z popołudniowej drzemki.
Karpiujesz z łodzi? Piąty bieg czułości w sygnalizatorach Nash Siren R4 jest właśnie dla Ciebie!  Fale i kołysanie łodzi od teraz nie będą powodować niepotrzebnych piknięć i zawałów serca, ponieważ masz 30! Tak, 30cm zapasu czułości, dzięki któremu niwelujesz wszystkie fałszywe dźwięki i selekcjonujesz te, które sygnalizator powinien wydawać, czyli dźwięki pięknie grającego Nash Siren R4 podczas brania.

Tylko kontrolki, a może aż? Jak to jest w Nash Siren R4?

Dzięki temu, że sygnalizatory Nash Siren R4 zostały wyposażone w dwie diody, wyczekiwanie na rybę jest o wiele bardziej komfortowe. Nie musisz siedzieć na wprost poda czy podpórek z sygnalizatorami. Nash Siren R4 pozwolą na dostosowanie koloru diod LED, dzięki czemu nawet z ostrego kąta będziesz widział, który kołowrotek „pali się” od brania. Dzisiaj chcesz mieć wszystkie trzy sygnalizatory niebieskie, a jutro czerwone? Nash Siren R4 umożliwi Ci zmianę koloru czy jasności kiedy tylko chcesz. Przeszkadza Ci dźwięk? Zostaw same diody LED. Chcesz uniknąć hałasu Twoich Nash Siren 4 w zatłoczonym parku? Wycisz zupełnie sygnalizatory i korzystaj tylko z centralki. Możliwości konfiguracji sygnalizacji sygnalizatorów Siren R4 jest bardzo dużo- w danej chwili wędkuj tak jak lubisz.

Dlaczego Nash Siren R4, a nie R3?

Brania opadowe to coś, czego zdecydowanie nam brakowało! W sygnalizatorach Nash Siren R4 jest podwójne piknięcie, po którym jesteś pewny, że to Twoje branie opadowe. Ale chwila… Słabo słyszysz ten dźwięk? Skorzystaj w swoich sygnalizatorach z 8 stopniowej regulacji głośności oraz tonów. Teraz już żadne branie Ci nie umknie.
No chyba, że padnie bateria… Ale to tak szybko Ci nie grozi. Wymiana jest bardzo prosta dzięki zastosowaniu w sygnalizatorach Siren R4 baterii 2x AAA oraz ładowaniu centralki dzięki portowi USB.

Ledowe innowacje w sygnalizatorach Nash Siren R4.

Trzecia dioda LED to zupełna nowość. Dokładnie, trzecia dioda w sygnalizatorach, która jest zlokalizowana z tyłu sygnalizatora! Dzięki niej bezpiecznie wrócisz do brzegu nawet w bardzo ciemną noc. Nie musisz się martwić, że odpłynąłeś pontonem czy łodzią zbyt daleko i nie widzisz stanowiska, gdyż nie zostawiłeś włączonej lampki na brzegu. Twoje Nash Siren R4 czekają na Ciebie na brzegu i sygnalizują miejsce Twojego biwaku karpiowego.

Nie jesteś jeszcze przekonany? Spójrz na wygląd tych sygnalizatorów. Są perfekcyjnie wykonane, zadbano o każdy szczegół. Poszukujesz produktu na lata, który będzie służył bez zastrzeżeń nawet w największym deszczu?
Wybór jest jeden- to sygnalizatory Nash Siren R4!

Sklep karpiowy, Sklep dla Karpiarzy, Najlepszy Sklep Karpiowy, Sklep Wędkarski, Promocje Karpiowe, Rabaty Wędkarstwo, Najtaniej Przynęty, Najtaniej Sprzęt Karpiowy, Najlepsze ceny w Polsce.

Dodaj komentarz

KUP TERAZ Z RABATEM!
Ktoś właśnie zakupił lub zalicytował produkt:

Nash Scope Ops 9ft Double Rod Skin - T3765!

KUP TERAZ Z RABATEM!
Ktoś właśnie zakupił lub zalicytował produkt:

Navitas Atlas Fleece NIA Bluza polarowa rozm. 3XL!

KUP TERAZ Z RABATEM!
Ktoś właśnie zakupił lub zalicytował produkt:

Nash Scope HD Combats L - C0669!

KUP TERAZ Z RABATEM!
Ktoś właśnie zakupił lub zalicytował produkt:

Mikado - WĘDKA - KAMISORI ZANDER 270 up to 35g EVA (2 sec.) - op.1szt.!

Translate »